У Кам’янському пройшов відкритий кубок міста з кіокушин карате-2017

У Кам’янському пройшов відкритий кубок міста з кіокушин карате-2017

  У Кам’янському пройшов відкритий кубок  міста з кіокушин карате
  Чергові змагання, які проводить місцева Федерація цього виду єдиноборств серед дітей, юніорів та дорослих зібрали юних спортсменів із багатьох міст області  та України. Відкритий Кубок  Кам’янського-2017  із кіокушин карате – один із трьох великих турнірів із цього виду спорту, який проводиться щорічно саме в Кам*янському є своєрідним фестивалем цього виду спорту. Цьогоріч змагання зібрали 248 учасників  із Дніпра,Запоріжжя,Кам’янського,Кривого Рогу,Синельникового та Мелітополя. Організатори говорять ,що  проводити такі змагання дуже важливо насамперед напередодні великих всеукраїнських турнірів.
  У змаганнях взяла участь велика кількість дебютантів. Представники обласної федерації впевнені, що такий змішаний формат змагань, де на татамі виборюють місця і досвідчені бійці і новачки  – корисний для розвитку цього виду спорту.Відкритий кубок  Кам‘янського з кіокушин карате 2017  проводився серед дітей, юнаків від 6 до 17 років та дорослих — від 17- до 35 років. Серед юних спортсменів -призери різноманітних змаганьі навіть ті,  хто зовсім скоро буде представляти Україну на Чемпіонаті Світу. 9 річна Вероніка Почапська не боїться далекої дороги до Японії і впевнена в своїх силах.
  Велику делегацію на ці змагання привезла Синельниківська  федерація,32 спорсмени серед котрих 10 дебютантів. Ельнур  Мамедов –головний тренер федерації  кіокушин карате м.Синельниково може пишатися своїми підлеглими.Вони завоювали 13 золотих,10 срібних та 3 бронзові нагороди. Задоволені роботою Дніпропетровської обласної федерації і гості з Запоріжжя. В тому числі — юні спортсмени.
  У планах обласної федерації розширення географії проведення змагань із кіокушин карате в регіоні.Окрім обласного центру планують провести турніри і в районних центрах Дніпропетровщини. На думку організаторів, такий формат проведення змагань даст новий поштовх розвитку цього виду спорту. Наступні велики змагання відбудуться  у Дніпрі 7-8 квітня.У ці дні  обласна федерація проведе Чемпіонат України серед дітей та юнаків.

  17619563_179272882584089_959087922_n