Киокушин каратэ.25 летний юбилей Всеукраинской федерации в Киеве.ВИДЕО.

Киокушин каратэ.25 летний юбилей Всеукраинской федерации в Киеве.ВИДЕО.

    В Україні відзначили 25 річчя Національної федерації кіокушин карате.на ювілей з їхалися делегати з  усіх регіонів нашої країни. Серед них були і представники Дніпропетровської області.

    Національна  федерація кіокушин карате. України відзначила 25 річний ювілей з момента створення.Урочиста церемонія та святкування відбулися  в Києві, в Центральному офісі  Національної Федерації. Представники усіх регіонів України,бренд чифи ,шихани,сенсеї та спортсмени взяли участь у показовому тренувальному дійстві та своєрідному семінарі,де вони змогли поділитися своїми досягненнями та поспілкуватись.  За 25 років роботи федерації  виховано більше ніж 1000 майстрів,досягнення є і на міжнародній арені У 2016 році збірна України на Чемпіонаті світу в Токіо посіла третє загальнокомандне місце,а на Чемпіонаті Європи у Люблині була першою серед усіх команд.

    Спеціально до 25 річного ювілею Федерації кіокушин карате України найкращим регіонам та представникам федерацій були вручені почесні грамоти ,відзнаки кубки та нагороди .Дніпропетровщина є одним із головних центрів розвитку кіокушин карате України.

    За значний особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, значні здобутки, високий професіоналізм та підготовку висококваліфікованих спортсменів, активну громадську діяльність бкли нагороджені і представники Дніпропетровщини — віце президент Національної федерації та федерації Дніпропетровської  Гарік Мелікян  і наймолодший сенсей Європи,тренер і діючий спортсмен Ельнур Мамедов.

    Також відзначили одну з провідних спортсменок України ,представницю Кривого Рогу — Ілону Аратовську.Усі представники Дніпропетровської області  були нагороджені почесними відзнаками і дипломами Федерації Кіокушин карате України та Спортивного комітету України.