Результати Кубку України з кіокушин карате 2018

Результати Кубку України з кіокушин карате 2018

    Загальнокомандні місця

    1. Дніпропетровська область
    2. Запорізька область
    3. Миколаївська область

     

     

    вагова категорія хлопці 6-7  років до 20 кг

     

    І Зиновьев Микита Запорізька обл
    ІІ Мищенко Ратмир Одеська обл
    ІІІ Гуцаленко МИкита Микол.обл

     

    вагова категорія хлопці 6-7 років до 25 кг

     

    І Швець Юрий Одеська обл
    ІІ Бортничук Назар Харьків.обл
    ІІІ

    Наумов Кирило

    Дніпро.обл

     

    вагова категорія хлопці 6-7 до 30  кг

     

    І Малахов Давид Харьків.обл
    ІІ Коливанов Даніл Харьків.обл
    ІІІ Крутило Артем Запорізька обл

     

    вагова категорія хлопці 6-7  років до 35 кг

     

    І Єгоров Гліб Дніпро.обл
    ІІ Грінюк Святослав Харків.обл
    ІІІ Григорєв Іван Дніпро.обл

     

     

    вагова категорія хлопці 8-9 років до 25 кг

     

    І Травянко Олександр Запорізька обл
    ІІ Антощук Максим Запорізька обл
    ІІІ Волошин Кирило Харків.обл

     

     

    вагова категорія хлопці 8-9 років до 30 кг

     

    І Маковеєнко Іван Микол.обл
    ІІ Грисько Микита Донецька обл
    ІІІ Марченко Кирило Одеська обл

     

    вагова категорія хлопці 8-9 років до 35 кг

     

    І Шундель Тимур Микол.обл
    ІІ Кравченко Станіслав Микол.обл
    ІІІ Іванов Леонід Микол.обл

     

    вагова категорія хлопці 8-9 років до 40 кг

     

    І Постолов Ярослав Дніпро.обл
    ІІ Лисоконь Анатолій Київ
    ІІІ Малахов Дмитро Запорізька обл

     

    вагова категорія хлопці 8-9 років +40 кг

     

    І Іванченко Володимир Запорізька обл
    ІІ Меженський Антон Київ
    ІІІ Фатєєв олексій Дніпро обл

     

    вагова категорія хлопці 10-11 років до 30 кг

    І Зуєв Денис Донецька обл
    ІІ Золоторев Вадим Харьків обл
    ІІІ Петренко Матвей Микол обл

    вагова категорія хлопці 10-11 років до 35 кг

    І Бойченко Андрій Микол обл
    ІІ Юренко Микита Микол обл
    ІІІ Яровенко Євген Микол обл

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    вагова категорія хлопці 10-11 років до 40 кг

     

    І Гарник Максим Київ
    ІІ Халилов Рамиль Харьків обл
    ІІІ Хобот Ігор Дніпро обл

     

    вагова категорія хлопці 10-11 років до 45 кг

     

    І Каземиров Денис Микол обл
    ІІ Кушнир Дмитро Микол обл
    ІІІ Бодруг Флавій Молдова

     

    вагова категорія хлопці 10-11 років +45 кг

     

    І Суздальцев Ілля Харьків обл
    ІІ Семенов Сергій Київ
    ІІІ Шенкевич Володимир Микол обл

     

    вагова категорія хлопці 12-13 років до 35 кг

     

    І Тригубенко Руслан Запорізька обл
    ІІ Долгокеров Владіслав Микол обл
    ІІІ Петку Данило Молдова

     

    вагова категорія хлопці 12-13 років до 40 кг

     

    І Шерстюченко Микита Микол обл
    ІІ Каземиров Дмитро Микол обл
    ІІІ Тригубенко Віталій Запорізька обл

     

    вагова категорія хлопці 12-13 років до 45 кг

     

    І Таран Данііл Харьків обл
    ІІ Телевяк Павло Київ
    ІІІ Казарян Сурен Запорізька обл

     

     

     

    вагова категорія хлопці 12-13 років до 50 кг

     

    І Горбарук Максим Дніпро обл
    ІІ Пелих Михайло Харьків обл
    ІІІ Гусленков Жаніл Днвпро обл

     

    вагова категорія хлопці 12-13 років до 55 кг

     

    І Ткаченко Дмитро Запорізька обл
    ІІ Вороновський Ігор Запорізька обл
    ІІІ Кописов Денис Микол обл

     

     

     

    вагова категорія хлопці 12-13 років +55 кг

     

    І Євтєєв Максим Микол.обл
    ІІ Михайлов Іван Запорізька обл
    ІІІ Блощук Юрій Дніпро.обл

     

    вагова категорія хлопці 14-15 до 50  кг

     

    І Безверхній Ростислав Запорізька обл
    ІІ Асатрян Єгіш Дніпро.обл
    ІІІ Свириденко Максим Микол. обл

     

    вагова категорія хлопці 14-15 років до 55 кг

     

    І Соболь Олександр Дніпро обл
    ІІ Нечаєнко Микита Микол обл
    ІІІ Оганьян Олександр Запорізька обл

     

    вагова категорія хлопці 14-15 років до 60кг

     

    І Овдієнко Антон Дніпро.обл
    ІІ Головченко Іван Дніпро.обл
    ІІІ Рябченко Микита Київ

     

    вагова категорія хлопці 14-15 років до 65кг

     

    І Силаков Микита Дніпро.обл
    ІІ Оноприєнко Дмитро Дніпро.обл
    ІІІ Полтавець Даніл Дніпро.обл

     

     

    вагова категорія хлопці 14-15 років до 70 кг

     

    І Мелікян Альберт Дніпро.обл
    ІІ Патеруха Дмитро Дніпро.обл
    ІІІ Костюченко Дмитро Київ

     

    вагова категорія хлопці 14-15 років +70 кг

     

    І Малюк Андрій Київ
    ІІ Філоненко Гліб Запорізь.обл
    ІІІ
    вагова категорія хлопці 16-17 років до 60 кг

     

    І Котляр Олексій Микол обл
    ІІ Кашицин Владислав Дніпро обл
    ІІІ Зубатий Ігор Дніпро обл

     

    вагова категорія хлопці 16-17 років до 65 кг

     

    І Лузгарев Богдан Запорізька обл
    ІІ Мазуренко Феодосій Микол обл
    ІІІ

     

    вагова категорія хлопці 16-17 років до 70 кг

     

    І Надточий Богдан Дніпро обл
    ІІ Заболотний Владислав Дніпро обл
    Новиков Олександр Дніпро обл

     

    вагова категорія хлопці 16-17  років +75 кг

     

    І Воскобойник Олег Запорізька обл
    ІІ Герцен Георгій Запорізька обл
    ІІІ Коваленко Олексій Дніпро обл

     

    Чоловіки до 60 кг

     

    І Полоз Вячеслав Дніпро обл
    ІІ Павловець Григорий Запорізька обл
    ІІІ Спиричев Віталій Харьків обл

     

    Чоловіки до 65 кг

     

    І Тофтул Ростислав Микол обл
    ІІ Крістін Олександр Микол обл
    ІІІ Прядченко Владислав Київ

     

    Чоловіки до 70кг

     

     

    І Корогодський Сергій Дніпро обл
    ІІ Уманський Михайло Київ
    ІІІ Гуцаленко Назар Микол обл

     

    Чоловіки до 80кг

     

    І Аверочкин Іван Дніпро обл
    ІІ Гребенюк Ігор Одеська обл
    ІІІ Бородін Олександр Одеська обл

     

     

     

    Чоловіки до 90кг

     

    І Рудой Богдан Дніпро обл
    ІІ Григорьєвих Данило Дніпро обл
    ІІІ

     

     

     

    Чоловіки +90кг

     

    І Меженський Андрій Київ
    ІІ Кузяєв Максим Дніпро обл
    ІІІ Бондаренко Ілля Дніпро обл

     

     

     

    вагова категорія Сеньори +80кг

     

    І Бойко Василь Дніпро обл
    ІІ Івчук Вячеслав Дніпро обл
    ІІІ

     

     

    категорія хлопці 6-7 років  КАТА

     

    І Бородкін Кирило Дніпро обл
    ІІ Григорьєв Іван Дніпро обл
    ІІІ Приступа Артем Харьків обл

     

     

    категорія хлопці  8-11 років Ката

    І Лизогуб Максим Київ
    ІІ Тристан Михайло Київ
    ІІІ Тельной Дмитро Київ

     

     

    категорія хлопці  12-14 років КАТА

     

     

    І Горбарук Максим Дніпро.обл
    ІІ Шевченко Захар Дніпро.обл
    ІІІ Черних Влад Запорізька обл.

     

     

    категорія хлопці 15-17 років КАТА

     

    І Коваленко Олексій Дніпро обл
    ІІ Дацко Андрій Дніпро обл
    ІІІ Чернуха Володимир Дніпро обл

     

     

    категорія Чоловіки Ката

    І Мамедов Ельнур Дніпро.обл
    ІІ Олійник Сергій Дніпро.обл
    ІІІ Полоз Вячеслав Дніпро.обл

    категорія дівчата 6-7 років КАТА

     

    І Михайлова Амалія Дніпро.обл
    ІІ Мершенко Діана Запорізька обл
    ІІІ Чебану Марія Молдова

     

     

    Дівчата 8-11 років КАТА

    І Федорчук Анастасія Дніпро обл
    ІІ Мершенко Мілана Запорізька обл
    ІІІ Почапська Вероніка Дніпро обл

     

    Дівчата 12-14 років КАТА

    І Мусієнко Ганна Дніпро.обл
    ІІ Назаренко Софія Дніпро.обл
    ІІІ Разинська Софія Київ

    Дівчата 15-17 років КАТА

    І Ганіева Софія Дніпро.обл
    ІІ Голік Марія Дніпро.обл
    ІІІ Когут Юлія Львів.обл

     

     

    Жінки КАТА

     

    І Аратовська Ілона Дніпро обл
    ІІ Приходченко Ксенія Дніпро обл
    ІІІ Гуліда Тетяна Київ

     

     

     

    вагова категорія дівчата 6-7  років до 25кг

     

    І Мершенко Діана Запорізька обл
    ІІ Кевхишвілі Анастасія Дніпро обл
    ІІІ Чебану Марія Молдова

     

    вагова категорія  дівчата 6-7  років до 35кг

     

    І Дудіч Валерія Дніпро обл
    ІІ Заремба Валерія Дніпро обл
    ІІІ Майнич Стефанія Запорізька обл

     

    вагова категорія дівчата 8-9 років до 25 кг

     

    І Михайлова Амалія Дніпро обл
    ІІ Расказова Маргарита Донецька обл

     

    вагова категорія дівчата 8-9 років до 30кг

     

    І Сложеникина Євгенія Київ
    ІІ Євглевська Софія Запорізька обл
    ІІІ Лапшун Таісія Харьков обл

     

    вагова категорія дівчата 8-9 років до  35кг

     

    І Федорчук Анастасія Дніпро обл
    ІІ Ковальчук Аліна Запорізька обл
    ІІІ

     

    вагова категорія дівчата 8-9  років до  40кг

     

    І Пензякова Аліна Дніпро обл
    ІІ Рубан Вікторія Запорізька ол
    ІІІ Боровик Агата Київ

     

    вагова категорія дівчата 8-9 років +  40кг

     

     

    І Козлова Поліна Дніпро обл
    ІІ Шемякина Вікторія Дніпро обл
    ІІІ Кондюк Дар’я Дніпро обл

     

    вагова категорія дівчата 10-11 років до  30кг

     

    І Сорочинська Ангеліна Дніпро обл
    ІІ Кузніцова Марія Микол обл
    ІІІ Мершенко Милана Запорізька обл

     

     

     

     

    вагова категорія дівчата 10-11 років до  35кг

     

    І Белова Євгенія Харьків обл
    ІІ Барбул Валерія Одеська обл
    ІІІ Лагода Елля Київ

     

     

     

    вагова категорія дівчата 10-11 років до  40кг

     

    І Почапська Вероніка Дніпро обл
    ІІ Мисюренко Єлізавета Дніпро обл
    ІІІ Капиносова Ірина Дніпро обл

     

     

     

    вагова категорія дівчата 10-11 років до  45кг

     

    І Абрамова Вікторія Дніпро обл
    ІІ Козир Мирослава Київ
    ІІІ

     

     

    вагова категорія дівчата 10-11 років + 45 кг

     

    І Ємельянова Катерина Запорізька обл
    ІІ Шамакова Поліна Запорізька обл
    ІІІ Можаєва Катерина Молдова

     

     

    вагова категорія дівчата 12-13 років до 40кг

    І Полоз Дар’я Дніпро обл
    ІІ Біленко Кароліна Дніпро обл
    ІІІ Довганюк Олександра Молдова

     

    вагова категорія дівчата 12-13 років до 45кг

    І Назаренко Софія Дніпро обл
    ІІ Разинська Софія Київ
    ІІІ Неткачева Ярослава Харьків обл

     

    вагова категорія дівчата 12-13 років до 55кг

     

    І Смиронова Вероніка Запорізька обл
    ІІ Савенко Єлізавета Запорізька Обл
    ІІІ Калініна Катерина Дніпро обл

     

    вагова категорія дівчата 12-13 років +55кг

    І Іванова Світлана Микол обл
    ІІ Погорелова Еліанора Харьків обл
    ІІІ

     

     

    вагова категорія дівчата 14-15 років до 50кг

     

    І Голік Марія Дніпро обл
    ІІ Ганієва Софія Дніпро обл
    ІІІ

    вагова категорія дівчата 14-15 років до 60

     

    І Мусієнко Ганна Дніпро обл
    ІІ Когут Юлія Львів. обл
    ІІІ Юрева Анастасія Запорізька обл

    вагова категорія дівчата 14-15 років до 45 кг

     

    І Мищенко Влада Дніпро обл
    ІІ Кулик Дар’я Запорізька обл
    ІІІ

     

     

    вагова категорія дівчата 14-15 років до 70кг

     

    І Дьячек Софія Запорізька обл
    ІІ Федоренко Дар’я Дніпро обл
    ІІІ Маслякова Ганна Дніпро обл

     

    Жінки до 55кг

    І Пшеницки Ірина Молдова
    ІІ Аратовська Ілона Дніпро обл
    ІІІ Рябик Ганна Дніпро обл

     

     

    Жінки +60кг

     

    І Приходченко Ксенія Дніпро обл
    ІІ Олійник Вікторія Дніпро обл
    ІІІ Батулінська-Решетило Ганна Запорізька обл