Результаты Чемпионата Днепропетровской области

Результаты Чемпионата Днепропетровской области

    Куміте  Хлопці

    5 років до 20кг

    1.Чупин Олександр-Синельникове

    2.Брит Яромир-Дніпро

    3.Молчан Дмитро-Дніпро

    6-7 років до 20кг

    1.Аратовський Гліб-Кривий Ріг

    2.Просяник Артем-Дніпро

    3.Бойко Богдан -Дніпро

    6-7 років до 25кг

    1.Сальник Іван-Кривий Ріг

    2.Зозуля Микита-Дніпро

    3.Мараховський Олексій-Дніпро

    6-7 років до 30 кг

    1.Недзельський Гліб-Дніпро

    2.Тимощенко Андрій-Дніпро

    3.Журавель Олександр-Дніпро

    6-7 років +30кг

    1.Єгоров Гліб-Камянське

    2.Завгородній Роман-Дніпро

    3.Мех Данило-Дніпро

    8-9 років до 25кг  до 9кю

    1.Маковецький Дмитро-Синельникове

    2.Бужора Даниїл-Синельникове

    3.Маковецький Денис-Синельникове

    8-9 років до 25 кг від 8кю

    1.Гузенко Данило

    2.Ярьоменко Єгор-Дніпро

    3.Лобас Олександр-Дніпро

    8-9 років до 30кг до 9кю

    1.Авдєєев Ігор-Камянське

    2.Терещенко Михайло-Дніпро

    3.Курганов Данило-Кривий Ріг

    8-9 років до 30кг від 8кю

    1.Доля Данило-Дніпро

    2.Туровський Юрій-Дніпро

    3.Туровський Євген-Дніпро

    8-9 років до 35кг до 9кю

    1.Кир’янов Мирон-Дніпро

    2.Агєєв Данило-Камянське

    3.Симинський Ярослав-Синельникове

    8-9 років до 35кг від 8кю

    1.Єрманов Ярослав-Дніпро

    2.Нестеренко Станіслав-Дніпро

    3.Михайловський Артем-Камянське

    8-9 років до 40кг

    1.Байндурашвілі Лука-Кривий Ріг

    2.Красюк Єгор-Кривий Ріг

    3.Сущенко Максим-Синельникове

    8-9 років +40кг

    1.Зверев  Володимир-Дніпро

    2.Козак Єгор-Кривий Ріг

     

     

     

    10-11 років до 30кг

    1.Шеболдасов Ян-Дніпро

    2.Слепуха Микита –Синельникове

    3.Самоткан Сергій-Кривий Ріг

    10-11 років до 35кг до 9кю

    1.Кузьменко Єгор-Дніпро

    2.Кадарія Давид-Кривий Ріг

    3.Христюк Максим-Кривий Ріг

    10-11 років до 35кг від 8кю

    1.Стрельченко Олександр-Кривий Ріг

    2.Скаленко Матвій-Дніпро

    3.Беседа Сергій-Дніпро

    10-11 років до 40 кг

    1.Зубков Данило-Дніпро

    2.Фесенко Владислав-Дніпро

    3.Лисов Артем-Камянське

    10-11 років до 45кг

    1.Сухорук Данило-Камянське

    2.Галушко Антон-Дніпро

    3.Саргсян Михайло-Дніпро

    10-11 років+45кг

    1.Кутузов Ігор-Кривий Ріг

    2.Мельник Дмитро-Камянське

    3.Захарчук Артем-Камянське

    12-13 років до 35кг

    1.Воскобойников Максим-Синельникове

    2.Федин Микита-Дніпро

    3.Перевертайло Олександр-Дніпро

    12-13 років до 40 кг

    1.Шевченко Захар-Кривий Ріг

    2.Сорочинський Володимир-Камянське

    3.Медцовський Віталій-Синельникове

    12-13 років до 45кг

    1.Шахматов Давид-Дніпро

    2.Солдатов Андрій –Дніпро

    3.Григорян Ерік-Камянське

    12-13 років до 50кг

    1.Горбарук Максим-Кривий Ріг

    2.Гаркуша Іван-Камянське

    3.Шуляк Миколай-Дніпро

    12-13 років +50кг

    1.Загоруйко Єгор-Дніпро

    2.Гребенюк Кирило-Дніпро

    3.Кузьменко Михайло-Кривий Ріг

    14-15 років до 60 кг

    1.Соболь Олександр-Камянське

    2.Сендецький Анатолій

    3.Любимий Данило

    14-15 років до 70кг

    1.Овдієнко Антон-Кривий Ріг

    2.Оноприєнко Дмитро-Дніпро

     

    14-15 років +70кг

    1.Водоп’янов Ілля –Синельникове

    2.Данченко Миколай –Камянське

    16-17 років до 75кг

    1.Надточий Богдан –Дніпро

    2.Чернуха Володимир-Камянське

    3.Додаток Кирило- Дніпро

    16-17 років +75кг

    1.Коваленко Олексій-Кривий Ріг

    2.Соболь Євген-Камянське

    Чоловіки до 75кг

    1.Петросян Давид-Дніпро

    2.Никифоров Юрій-Синельникове

    Чоловіки до 85кг

    1.Рудой Богдан-Дніпро

    2.Бондаренко Ілля-Дніпро

    Чоловіки + 90кг

    1.Дроздов Олексій –Синельникове

    2.Беседа Михайло-Дніпро

    3.Насиров Рустам-Дніпро

    Куміте Дівчата

    6-7 років до 30кг

    1.Кобзєва Софія –Камянське

    2.Дудич Валерія –Синельникове

    3.Гнечко Євангеліна-Дніпро

    8-9 років до 25кг

    1.Михайлова Амалія-Дніпро

    2.Кевхишвілі Анастасія –Дніпро

    8-9 років до 30 кг

    1.Мешкова Софія –Синельникове

    2.Харькова Діана-Дніпро

    8-9 років до 35кг

    1.Федорчук Анастасія-Кривий Ріг

    2.Заремба Валерія-Дніпро

    3.Дмитренко Ярослава-Камянське

    8-9 років +35кг

    1.Пензякова Аліна-Камянське

    2.Кондюк Дар’я –Камянське

    10-11 років до 35кг

    1.Турко Катерина-Камянське

    2.Сорочинська Ангеліна –Камянське

    3.Насирова Амелія-Дніпро

    10-11 років до 40кг

    1.Почапська Вероніка –Камянське

    2.Мисюренко Єлизавета-Синельникове

    3.Наконечна Олександра-Кривий Ріг

     

     

    Дівчата 10-11 років +40кг

    1.Абрамова Вікторія –Камянське

    2.Кучма Діана –Кривий Ріг

    3.Бараник Єлизавета-Дніпро

    12-13 років до 45кг

    1.Кайдаш Вікторія-Дніпро

    2.Захаркіна Станіслава-Дніпро

     

    12-13 років до 40кг

    1.Мисюренко Єлизавета-Синельникове

    2.Полоз Дар’я-Кривий Ріг

    3.Біленко Кароліна

    14-15 років +55кг

    1.Карпова Олександра-Кривий Ріг

    2.Федоренко Дар’я-Кривий Ріг

    Жінки

    1.Приходченко Ксенія –Кривий Ріг

    2.Олійник Вікторія –Кривий Ріг

    КАТА

    Хлопці 7-8 років

    1.Аратовський Гліб- Кривий Ріг

    2.Лобас Олександр-Дніпро

    3.Бородкин Кирило –Дніпро

    Хлопці 9-14 років

    1.Стрельченко Олександр-Кривий Ріг

    2.Самоткан Сергій –Кривий Ріг

    3.Кучер Кирило-Кривий Ріг

    Хлопці 12-14 років

    1.Горбарук Максим – Кривий Ріг

    2.Шевченко Захар –Кривий Ріг

    3.Христюк Дмитро-Кривий Ріг

     

     

     

    Хлопці 15-17 років

    1. Коваленко Олексій –Кривий Ріг

    2.Носуль Богдан –Камянське

    3.Додаток Кирило –Дніпро

    Чоловіки

    1.Олійник Сергій-Кривий Ріг

    2.Воронько Антон-Кривий Ріг

    3.Оноприєнко Дмитро-Дніпро

     

    Дівчата 5 років

    1.Протасюк Ганна-Камянське

    2.Малєєва Марія-Камянське

    3.Авдєєва Ніка-Камянське

     

    Дівчата 7-8 років

    1.Михайлова Амалія –Дніпро

    2.Кобзєва Софія- Камянське

    Дівчата 9-11 років

    1.Федорчук Анастасія –Кривий Ріг

    2.Почапська Вероніка –Камянське

    3.Абрамова Вікторія- Камянське

    Дівчата 12-14 років

    1.Карпова Олександра –Кривий Ріг

    2.Захаркина Станіслава –Дніпро

    3.Биленко Кароліна-Кривий Ріг

    Жінки

    1.Приходченко Ксенія-Кривий Ріг

    2.Олійник Вікторія-Кривий Ріг

    3.Мищенко Влада-Дніпро