Сьогодні делегація команди дніпропетровської області з кіокушин карате вирушила до Польші .Там...

Сьогодні делегація команди дніпропетровської області з кіокушин карате вирушила до Польші .Там з 26 по 28 листопада наші спортсмени у складі збірної України будуть змагатися на Чемпіонаті Європи з цього виду спорта.

    26-27 листопада 2016р в м.Люблін (Польща) пройдуть одразу два змагання. 15-й абсолютний чемпіонат Європи з кіокушин карате серед чоловіків та жінок і Кубок Європи з кіокушин карате (IKO) серед дітей, юнаків, юніорів та сеньйорів Українська команда бере участь в Чемпіонаті Європи в складі 70 спортсменів куди входять спортсмени з усіх регіонів країни.Серед них і представники Дніпопропетровської області,
    У складі команди Дніпропетровської області є перспективниі спортсмени. Серед них є і новачки і досвідчені бійці.Серед молоді очікуємо медалі від дніпровців Альберта Мелікяна та Богдана Рудого.У дорослих увага на чемпіонку Європи Ілону Оратівську з Кривого Рогу. Особливі сподівання на наших молодих сенсеєв.Заур Мамедов з Дніпра, на минулому Чемпіонаті Європи виборов третє місце і зараз небезпідставно може розраховувати на більш вдалий виступ.
    Наймолодший сенсей Європи дніпровець Ельнур Мамедов теж впевнений у своїх силах,хоча і розуміє ,що боротьба буде важкою.
    На чемпіонаті Європи в Польші в абсолютній першості спортсмени будуть змагатися в індивідуальному та командному заліках в категорії ката(показава техніка) та кумі те (поєдинки) Багато представників кіокушин карате будуть виступати лише в окремій категорії Однак дніпровці будуть представляти наш регіон в обох дисциплінах, що дає додаткове навантаження та відповідальність.
    Цікаво що на цих змаганнях Командне ката (3-5 чоловік у команді) складається із розбивання предметів і зброї,а техніка виконується без музики.Тож очікуємо в Польші на гарний виступ нашіх спортсменів,представників українського кіокушин карате.obshhee-foto