У Кам янському пройшов відкритий чемпіонат міста з кіокушин-кан карате Чергові...

У Кам янському пройшов відкритий чемпіонат міста з кіокушин-кан карате Чергові змагання, які проводить Дніпродзержинська Федерація цього виду єдиноборств серед дітей, юніорів та дорослих зібрали юних спортсменів з багатьох міст України.

    dsc_0317image-0-02-05-2e0c0deccb3402887fa74e75a5552425b82c906bf0a650338841b05216645428-vВідкритий чемпіонат Кам янського з кіокушин карате – один з трьох великих турнірів з цього виду спорта,який проводиться щорічно.Цьогоріч змагання зібрали 324 учасника з Київа,Дніпра,Запоріжжя,Харкова,Кам янського ,Кривого Рогу,Синельникова та Жовтих Вод. Організатори говорять ,що як почали проводити свої змагання у відкритому форматі, кількість учасників щороку тільки зростає.
    В змаганнях взяла участь велика кількість дебютантів.Представники федерації впевнені що такий змішаний формат змагань,де на татамі виборюють місця і досвідчені бійці і новачки – корисний для розвитку цього виду спорта.
    Відкритий чемпіонат Кам янського з кіокушин карате проводився у серед дітейі юнаків від 6 до 17 років та дорослих для котрих. Вікоий ценз 17-35 років.Але і серед юних спортсменів є призери різноманітних змагань.
    Змагання провели у кам янському спортивному комплексі Прометей ,єдиній спортивній споруді,яка спроможна прийняти турніри такого рівня і кількості учасників і яка важлива для мешканців міста. Але і цей спортивний об єкт планують оновити і довести до більш якісного.
    У планах обласної федерації розширення географії проведення змагань з кіокушин карате в регіоні.Окрім обласного центру планують провести турніри і районних центрах Дніпропетровщини.На їх думку такий формат проведення змагань даст новий поштовх розвитку цього виду спорта.